nasza kadra

Dyrektor - Dorota Pietryka - Stępniak

Małgorzata Bartnik

Beata Bąk

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna .Trener Systemu Edukacja Przez Ruch.

Małgorzata Gustaw

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe zawodowe o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Małgorzata Krajewska

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku pedagogika

Mirosława Matysiak

Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe zawodowe o kierunku pedagogika przedszkolna

Agnieszka Sarat

Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna i wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku psychologia, certyfikat FCE.

Barbara Szczepaniuk

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna. Trener Systemu Edukacja Przez Ruch, Animator Sztuki Origami.

Agnieszka Wagner

Anna Zawiślak

Nauczyciel kontraktowy. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, nauczyciel języka angielskiego - certyfikat FCE

Agnieszka Krzywicka

Nauczyciel stażysta. Wykształcenie wyższe licencjackie o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Elżbieta Szpil

Nauczyciel mianowany. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, muzyka z rytmiką - nauczyciel rytmiki.

Beata Gryta

Nauczyciel dyplomowany. Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku wychowanie przedszkolne - nauczyciel religii.

Kadra pedagogiczna to zespół ludzi wykształconych, kreatywnych, pracujących systemem otwartym, opartym na metodach aktywizujących  - działanie, przezywanie;  inicjujących proces wychowawczo-dydaktyczny zgodnie z obecnymi zmianami i trendami w edukacji.

W urzeczywistnieniu naszej wizji i misji zaangażowani  są również pracownicy niepedagogiczni, rodzice a efektem naszej wspólnej pracy jest przedszkole, w którym dzieci czują się ważne i do którego przychodzą z radością.